Kontaktinformasjon

Postadresse: Strag-gruppen
Billingstadssletta 19B, 1396 Billingstad
Besøksadresse:
Billingstadssletta 19B, 1396 Billingstad
E-post: office@strag-gruppen.no

Tom Janssen

Managing Director / Product Manager Wine
& Spirits

tom@strag-gruppen.no
+ 47 413 14 863

Maria Stranden

Managing Director &
Portfolio Manager
maria@strag-gruppen.no
+ 47 934 45 270

 

Rimma Stranden

Owner &
President of the Board
rimma@strag-gruppen.no

Espen Christensen

Product Manager 
Beer / Cider

espen@strag-gruppen.no
+ 47 901 63 737

Kurt Arthur Møller

Sales Manager
kurt@strag-gruppen.no
+47 93 44 52 70

Morten Davidsen

Area Sales Manager
West
md@strag-gruppen.no
+ 47 916 99 110

Aleksandra Stranden

Area Sales Manager
Oslo & Viken

aleksandra@strag-gruppen.no
+ 47 93 45 23 80

Patrik Isaksson

Area Sales Manager
Oslo & Viken

patrik@strag-gruppen.no

Strag - gruppen

Strag   Gavin   Degel    Rimedia

Besøksadresse: Billingstadssletta 19B, 1396 Billingstad
E-post: office@strag-gruppen.no

Strag

Norges eldste importør av alkoholholdig drikkevare